Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Detské obliečky

Detské obliečky

Detské obliečky

V každej detskej izbe by sa mali na detskej posteli vynímať roztomilé a pestrofarebné detské obliečky s rôznymi motívmi. Veľmi zaujímavo to detskú izbu rozžiari a oživí a vaším malým ratolestiam to určite urobí veľkú radosť.

Vaše malé deti veľmi ocenia, že budú môcť zaspávať pri svojich obľúbených hrdinoch z rozprávok či zvieratkách alebo toho čo vaše dieťa má najradšej. Tým im môžete zaručiť krásne sny a príjemné prebúdzanie do nové dňa v plnej sile.

Detské obliečkyNajčastejšie využívaným materiálom z ktorého sa zhotovujú detské obliečky je kvalitná prírodná bavlna. Česká firma Matejovsky je jedna z najznámejších výrobcov kvalitných licenčných obliečok s rozprávkovými motívmi. Táto firma je známa nielen v Európe ale dokonca má vysoké renomé aj po celom svete.

Najviac sa do detskej izby hodia obliečky na posteľ, ktoré sú pestrofarebné a svojimi zaujímavými kombináciami  farieb očaria každé dieťa. Ale taktiež aj rôzne motívy zo známych animovaných rozprávok. Detské izby dievčat zažiaria s posteľnými obliečkami s motívmi princezien, víl, či známej rozprávkovej postavičky Barbie. Taktiež dievčatá veľmi obľubujú motívy rôznych zvieratiek. Chlapci zasa obľubujú rýchle autá či motorky a obliečky s takýmto motívom ich potešia.  Ale zasa na druhej strane, niektorí chlapci však túžia sa stať super hrdinami ako Superman, Batman, Spiderman či Herkules. Takéto obliečky by skoro každý chlapec určite zbožňoval.

Detské obliečky sa najčastejšie vyrábajú s rozmermi prikrývky 140 x 200 cm a rozmery detského vankúša zvyčajne 70 x 80 cm.