Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Detské nálepky na stenu

Detské nálepky na stenu

Detské nálepky na stenu

Ľudia s malými deťmi alebo novorodencami často riešia otázku, ako svojim ratolestiam zariadiť ich detskú izbu. Chcelo by to niečo s detskými motívmi, najlepšie pestrofarebné steny pomaľované kvetinkami, autíčkami a podobnými obrázkami, myslia si rodičia. Pre dievčatá ružové steny a pre chlapcov modré.

Takto to väčšinou vyriešia mnohí rodičia a je to v poriadku, kým je vek dieťaťa pomerne nízky. Keď už totiž vaša ratolesť vyrastie, asi sa jej nebudú pozdávať steny pomaľované detskými motívmi. No riešenie je už na svete, a tým sú detské nálepky na stenu.

Detské nálepky na stenuJe to skutočne vynikajúci nápad, a to hneď z niekoľkých dôvodov. Nie sú totiž trvalé, takže nebudete mať problém s tým, že budete musieť premaľovať celú detskú izbu. Najväčšou výhodou si ale myslím je, že môžete nálepky vymieňať. Žiadne dieťa totiž neobsedí, nevydrží dlho s jednou hračkou a stane sa, že ho omrzí aj jeho izba. Ak sa mu však prestanú páčiť nálepky, ktoré má práve na stene, nie je problém ich kedykoľvek vymeniť.

Tento systém zariaďovania detskej izby je čoraz viac populárny. Nie je problém nálepky prelepiť na iné miesto, pričom na tom pôvodnom nezostanú žiadne stopy. Detské nálepky na stenu majú aj ďalšie výhody, napríklad, že sa nemusia lepiť iba na stenu. Ich použitie je vhodné aj na lepenie na nábytok, dvere, zrkadlá, tienidlá, obkladačky či koše.    Najčastejšie motívy nálepiek sú rozprávkové postavy z filmov a kreslených rozprávok. Môžeme spomenúť populárnu Hannah Montanu, Spidermana, Tweetyho, Hello Kitty či Mickeyho Mousa. Strach z malého výberu teda určite nie je na mieste.

K dostaniu sú nálepky farebné, takisto aj čiernobiele. Stačí si vybrať podľa vášho vkusu alebo ak je vaše dieťa trochu väčšie, nechajte naňho výber, aj voľbu miest, na ktoré nálepky nalepíte. Predsa len to je jeho izba, tak nech sa v nej cíti dobre.

Zatiaľ čo farebné detské nálepky na stenu vyniknú podľa môjho názoru viac na bielych stenách, tie čiernobiele, respektíve nálepky s čiernou kontúrou krajšie vyniknú na farebných stenách. Nemusíte pre malé deti nutne zvoliť príliš nápadité farby akou je sýto ružová alebo modrá, no v detskej izbe vždy pekne vyniknú farebné steny. Svetlejšie odtiene žltej, modrej, zelenej alebo oranžovej krásne vyniknú a s kombináciou s nálepkami bude detská izba priam rozprávková. Radosť z nej budú mať hlavne vaše deti.

Nálepky na stenu nie sú drahé a sú dostupné hlavne na internete. Predávajú sa často aj v celých setoch, ktoré obsahujú dvadsaťpäť až šesťdesiat nálepiek, no samozrejme sa dajú objednať aj po kusoch. Detské nálepky na stenu sú, dovoľujem si povedať, až prevratným nápadom, čo sa týka dekorácie izieb. Tým, že sa dajú kedykoľvek odstrániť a prelepovať, si získali už mnoho priaznivcov.