Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Deichmann obuv

Deichmann obuv

Deichmann obuv

Spoločnosť Deichmann má svoje korene v Nemecku. V roku 1913 Heinrich Deichmann otvoril v Essene-Borbecku obuvnícku dielňu a v roku 1930 aj prvú predajňu. Po jeho smrti prebrala vedenie obchodov jeho manželka Julie spolu s deťmi. Od tohto momentu sa firma Deichmann začala rozrastať.

Postupom času spoločnosť začala preberať viacero obuvníckych reťazcov, ale aj iné firmy, otvárať centrálne sklady a nové predajne. V súčasnosti je spoločnosť Deichmann zastúpená v 20 krajinách sveta, ako napríklad: Rakúsko, Švajčiarsko, Veľká Británia, USA, ČR, Turecko, Dánsko, atď. Na slovenskom trhu pôsobí od roku 2004.

Deichmann obuvFilozofia firmy Deichmann spočíva v módnej trendy obuvi, v dobrej kvalite a vynikajúcej cene. Dôležitá je aj služba zákazníkom. Aby sa zabezpečila kvalita obuvi na dobrej úrovni, Deichmann spolupracuje s rôznymi skúšobnými ústavmi, uznávanými skúšobnými laboratóriami a výskumnými ústavmi. U výrobkov sa kontroluje nielen materiál a škodlivé látky, ale aj správny tvar obuvi. Detská obuv spĺňa vysoké zdravotné kritériá a požiadavky na kvalitu. Neobsahuje žiadne škodlivé látky a dokonale vyhovuje potrebám detskej nožičky. V prípade, žeby ste tovar museli náhodou reklamovať, spoločnosť Vám nákupnú cenu vráti.

Obuv Deichmann je orientovaná na všeobecné, ale aj na špeciálne druhy obuvi. Predajne ponúkajú široký výber kvalitných topánok pre všetky vekové kategórie za priaznivú cenu. Prostredníctvom jednotlivých značiek ako napríklad Graceland, Victory či Medicus sú oslovované individuálne cieľové skupiny.

Dámy určite zaujmú výrobky od nasledovných značiek:

Graceland – charakterizujú ju svojské a odvážne modely obuvi, ktorých farby, tvary a materiály očaria každú ženu.

5th Avenue – sľubuje svetovú eleganciu. Kladie dôraz na perfektný štýl a vysokú kvalitu s módnym prevedením. Je určená pre ženy, ktoré chcú byť jedinečné.

Janet D. – predstavuje módnu a zároveň  veľmi pohodlnú a kvalitnú obuv pre dnešné aktívne ženy. Sú vhodné na bežné nosenie.

Medicus – obuv tejto značky je obzvlášť komfortná, vďaka vysokokvalitnému usňovému prevedeniu, systému viacerých šírok a tvarovanej stielke poskytujú správny tvar všetkým klientom.

Ariane – prináša uspokojenie každej žene, ktorá sa v móde aspoň trocha vyzná. Mestská móda v klasickom i elegantnom štýle.

Medzi pánske značky môžeme zaradiť nasledovné:

Borelli – orientuje sa na mužov, ktorý majú radi eleganciu a prestíž.

AM Shoe Company – obuv od trendovo-ležérnej po mladistvé elegantné modely trendových farbách za prijateľné ceny.

Gallus – modely vynikajú nezvyčajnou ľahkosťou, priliehavosťou a poddajnosťou. Príznačný je športový a elegantný dizajn.

Memphis One – viacúčelová obuv pre všetkých aktívnych mužov.

Claudio Conti – športová, klasická, ale i ležérna obuv. Každý si určite vyberie to svoje.

Falcon – vysoko pohodlná obuv s priedušnou podšívkou, tvarovanou stielkou a anatomickým tvarom chodidla.

Detskú obuv zastupujú značky:

Elefanten – obuv vyrábaná z vysokokvalitných materiálov. Dokonale padne na nohu dieťaťa.

Bären-Schuhe – zdravotne nezávadná obuv s veselými vzormi určená pre malé aj väčšie deti.

Yorik – veselá detská pohodlná obuv na voľný čas za rozumnú cenu.

Športová obuv:

Victory – vhodná pre malých i veľkých nadšencov pohybu.

Adidas – ideálna tréningová obuv pre bežcov. Ľahká, ohybná a dynamická.

Puma – použiteľná na voľný čas. Moderné a priedušné materiály zabezpečujú vysoký komfort.

Nike – vynikajúca obuv pre skutočných športovcov.

Fila – vhodná na šport i voľný čas.

Ponuka firmy Deichmann je vždy aktuálna a to vďaka jej pracovníkom. Odborníci na módu neustále sledujú nové trendy, navštevujú módne prehliadky a veľtrhy, z ktorých čerpajú inšpirácie. Za rok sa predá viac ako 100 miliónov párov topánok z tejto dielne.