Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Danea obuv

Danea obuv

Danea obuv

Na dnešnom trhu môžeme spozorovať množstvo výrobcov obuvi. Medzi najznámejších výrobcov kvalitnej a navyše štýlovej obuvi, môžeme zaradiť spoločnosť Danea. Na slovenskom trhu ju predstavila spoločnosť Cesare Slovakia. Bolo to v roku 1996.

Danea obuvZnačka Danea ponúka pre svojich zákazníkov široký sortiment obuvi. Spoločnosť predstavuje širokú ponuku elegantnej, klasickej ale aj športovej obuvi. Pre svojich verných zákazníkov má vždy pripravené najnovšie kolekcie obuvi z krajín strednej Európy. Medzi výrobkami môžete natrafiť aj na obuv z dielní talianskych dizajnérov. Spoločnosť Danea je v poslednom období dosť obľúbená, pretože dokáže rýchlo reagovať na módne trendy. Ďalším veľkým plusom spoločnosti je, že obuv je nielen módna, ale aj kvalitná a funkčná. A to je veľmi dôležité pre dnešných ľudí.

Predajne tejto značkovej obuvi môžete nájsť v mnohých štátoch strednej Európy. Nájdete ich aj na Slovensku, ale zatiaľ iba v Bratislave. Obuv od značky Danea si však môžete prezrieť aj z pohodlia Vášho domova, pretože spoločnosť prevádzkuje aj internetový obchod. Nájdete v ňom všetky výrobky.

Ľudia ktorý majú vyvinutý zmysel pre pozorovanie, si určite všimli výraznú reklamu spoločnosti Danea, ktorá sa však u väčšiny ľudí stala nepochopenou. Jej kampaň spočíva v zobrazení 3 mladých, nahých ľuďoch odetých len do obuvi. Kampaň chcela poukázať nato, že značka Danea vôbec nie je staromódna, ale pružne reaguje na potreby zákazníkov a dokáže uspokojiť životný štýl každého človeka. Touto reklamou si však spoločnosť Danea odohnala množstvo ľudí. Ide hlavne o pobúrené rodiny s deťmi.