Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Clip in vlasy

Clip in vlasy

Clip in vlasy

Vo svete vlasovej módy idú neustále dopredu nápady a vydobytky, ktoré nám dodávajú sebavedomie a my vyskúšame konečne niečo, čo by sme bez pomoci moderného sveta nikdy nedosiahli! Jedným skrášľujúcim trendom sú aj Clip in vlasy – sú to 100% ľudské vlasy.

Firmy, ktoré ich vykupujú, neakceptujú chemické úpravy vlasov, čiže farbené, dĺžka vlasov je tiež ohradená nejakým kritériom a rozhodujúce je hlavne to, aby boli vlasy zdravé.

Prečo práve clip in vlasy?

Clip in vlasyKomu príroda nenadelila bohaté husté a lesklé vlasy, nemusí vôbec smútiť. Veď ktorá žena by netúžila potom, aby všade tam, kde vkročí, nechalo na nej mužské osadenstvo oči? A to len vďaka krásnym zdravým a dlhým vlasom! Clip in vlasy sú žiadané často krát aj na rôzne spoločenské udalosti ako svadba alebo stužková slávnosť a my môžeme konečne zažiariť s účesom,  ktorý by sme s krátkymi vlasmi určite nedosiahli. Dlhé vlasy boli odjakživa príťažlivé a vzbudzovali sexepíl. Ak teda konečne dostanete chuť zmeniť svoj styling, neváhajte ani minútu!

Clip in vlasy je možné objednať si aj z internetu. Delia sa na štandardnú hustotu- obsahuje 110g vlasov a extra husté- tie obsahujú až 200g ľudských vlasov. Tá štandardná hustota vlasov kľudne postačí pre priemernú hustotu vlasov. Dĺžka závisí len od nás, väčšinou sa ponúkajú v týchto dĺžkach: 30cm, 35cm, 40cm, 45cm, 50cm, 55cm, 60cm a 65cm. Cena najkratších sa pohybuje okolo 40€ a tie najdlhšie stoja cca 88€.

Starostlivosť o clip in vlasy

Nie je extra náročná, len nemôžeme zabudnúť na pár pravidiel: Nikdy vlasy nefénujeme! Keď sú vystavené prílišnému teplu, stráca sa ich kvalita. Tieto vlásky sú v podstate už mŕtve, nedostávajú správnu výživu z ľudskej pokožky a to bielkoviny, keratín a strácajú lesk. A ak chceme ich životnosť predĺžiť, ponúknime im dostatočnú starostlivosť v podobe vitamínov, balzamov a regeneračných masiek. Vlasy bez obáv môžeme umývať, česať, kulmovať a žehliť. Pred kulmovaním a žehlením si radšej vlasy nastriekajme so sprejom, ktorý je na to určený a dodá vlasom hydratáciu. Vlasy si umývame ako aj naše, ale ich iba zľahka vyžmýkame a necháme uschnúť. Vlasy nešúchajme!!

Ak sa náhodou netrafíme do svojho odtieňu, alebo sa nám farba vlasov už zunuje, nemusíme sa báť ich prefarbiť, ale musíme myslieť na šetrné farby, a aj kvalitné. Najlepšie urobíme, ak to necháme na kaderníčku. Urobí to profesionálne a používa kvalitné farby značky Matrix a pod.

Aplikácia clip in vlasov

Zvládne ju naozaj každý, lebo je úplne jednoduchá! Funguje na princípe sponiek, clipov, ktoré pripevníme čo najbližšie ku korienkom a naše vlasy nimi prekryjeme. Zbytočne by sme si ničili vlasy pri predlžovaní, ktoré pozostáva z lepenia, uväzovania a rôznych chemických úprav. A sú samozrejme aj cenovo dostupnejšie ako klasické predĺženie.

Nikto neuvidí, že nie sú pravé a my môžeme vyraziť na lov!:)