Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Chlapčenské účesy

Chlapčenské účesy

Chlapčenské účesy

Niektoré účesy sú jednoznačne určené len pre chlapcov, lebo dievčatá by s nimi vyzerali trochu alebo dosť podivne. Sú to napríklad krátke vlasy, s priemerom asi štyri alebo päť centimetrov.

Tento účes je asi najpoužívanejší medzi chlapcami, ktorý majú hnedé alebo tmavšie vlasy. Samozrejme aj pre chlapcov s blond vlasmi je tento účes určený, ale nie tak moc ako pre chlapcov s tmavšími vlasmi.

Chlapčenské účesyExistujú aj účesy, ktoré vedia urobiť aj amatérsky kaderníci alebo dokonca aj rodičia. Vlasy “na ježka”. Takéto vlasy sa nosia hlavne na vojne, kde je tento účes celkom nezbytný, aby dlhšie vlasy neprekážali vojakom na fronte.

Ako ale odlíšite dievčenský účes od chlapčenského ? Jednoducho, nieje to nič zložité a vedia ho rozlíšiť aj samotné deti. Napríklad v reklamách na šampóny bývajú účesy ako helma, ktorá je samozrejme len paruka. Vlasy sú nahusto na sebe okolo celej hlavy a nastrihaná ofina narovno. Takýto účes je jednoznačne pre dievčatá alebo ženy.

Holohlavý ľudia žiadne vlasy nemajú a tým je jasné, že pre dievča nemať žiadne vlasy je nočná mora a tento “účes” je určený pre chlapcov. V malom veku však holohlavý ešte nemôžu byť, ale ak sú mnísi, tak samozrejme áno.