Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Biznis šaty

Biznis šaty

Biznis šaty

Ako už napovedá názov, biznis šaty sú určené na nosenie v práci. Sú hlavne pre sekretárky alebo ženy podnikateľky, resp. všetky ženy, čo sa akokoľvek podieľajú na práci v nejakom biznise (ako už bolo povedané, sekretárky a podobne).

Biznis šatyBiznis šaty pre ženy sú niečo ako smoking alebo oblek, ktorý nosia najmä muži do práce. Biznis šaty ponúkajú väčšie pohodlie ako rôzne obleky a smokingy, nie je v nich tak teplo a sú voľnejšie.

Ako to väčšinou býva, sekretárky majú byť pekné a príťažlivé, aby si človek, ktorý môže byť potenciálny klient Vašej firmy nemohol o Vašej firme myslieť, že si nemôžete dovoliť nie moc peknú sekretárku, tak aj biznis šaty pomôžu k väčšej príťažlivosti. Sú totižto navrhnuté tak, aby niečo ukázali ale nie až moc.

Biznis šaty sú vyrábané z najlepších materiálov, zvyčajne to býva 95 percentný polyester a 5 percentný elasthane. Elasthane zabezpečuje väčšiu ohybnosť šiat a elasticky sa natiahne podľa potreby. Avšak čím menšie percento elasthanu umožňuje menšiu elastickosť biznis šiat.