Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Ako sa správne pohybovať v biznise?

Ako sa správne pohybovať v biznise?

Ako sa správne pohybovať v biznise?

Týmová práca je schopnosť pracovať spoločne a so spoločnou víziou. Schopnosť zamerať úspechy jednotlivca na ciele spoločnosti. To je palivo, vďaka ktorému dosahujú obyčajní ľudia neobyčajné výsledky.

Jedna z najväčších chýb, ktorú som videla a ktorú ľudia pre úspech robia, je tá, že sa snažia všetko zvládnuť sami. Často počujem: “Je predsa ľahšie urobiť to sám, ako sa snažiť nájsť niekoho kto to urobí. ” Potom sa sťažujú na to, ako majú veľa práce a ako nemajú čas niečo dosiahnuť. Musia konať tak, aby čas nevlastnil ich,ale aby oni vlastnili svoj čas.

Ako sa správne pohybovať v biznise?Nie je pravda, že človek, ktorý zarába dvadsať tisíc dolárov ročne, pracuje behom rovnakých dvadsaťštyri hodín, ako osoba, ktorá zarába dvadsať miliónov dolárov ročne? Čas naozaj nie je tým hlavným problémom. Skutočný dôvod, prečo sú ľudia takí zaneprázdnení a nemajú dostatok času, je ten, že nechápu vzťah času a produktivity a aká silná je investícia do spolupráce s ostatnými. Keď začnete zvyšovať svoju hodnotu tým, že budete trpezlivo učiť a povzbudzovať ostatných, ste naozaj na ceste k bohatstvu.

Už tretíkrát ma môj syn, ktorý ma šesť rokov poprosil, aby som mu uviazala šnúrky na topánkach. A jeho požiadavka prišla v najmenej vhodnú dobu, keď som telefonovala, alebo robila niečo iné. To sú tie tragédie, keď pracujete doma!

Vedela som, že mám na výber: mohla som mu v rýchlosti zaviazať šnúrky, aby som sa mohla vrátiť k tomu čo som robila, alebo som si mohla nájsť čas a naučiť ho ako to má urobiť sám. Po chvíli premýšľania som si kľakla, chytila jeho prstíky do svojich rúk a investovala čas, aby som ho to naučila. Ešte nikdy nebol môj syn taký pyšný a ja som si uvedomila, že som sama sebe udelila lekciu!.

Znásobila som sama seba a preto som mohla stihnúť viac. Teraz sú už šnúrky navždy zaviazané – aj bez mojej pomoci. Investovala som svoj čas, aby som naučila niekoho iného, namiesto, aby som trávila čas tým, že to urobím sama. Vo svete obchodu, to čo oddeľuje bohatých od kohokoľvek iného, je skutočnosť, že hľadajú spôsoby, ako profitovať využívaním strategickej výhody navyšovania.

Rozhliadnite sa okolo: mnoho úspešných biznisov je uznávaných v oblasti sietí strategickými partnerstvami s inými spoločnosťami, než aby si sami vystačili vo všetkých oblastiach. Veľké alebo malé tímové spojenia sú dobré pre biznis a nájsť kľúčového partnera, ktorý disponuje so zdrojom, ktorý vám chýba, je dôležitý krok k úspechu. Premýšľajte o tomto: čokoľvek a ktokoľvek , koho potrebujete, aby ste mohli začať budovať svoj sen je existujúci. Ľudia, ktorí majú informácie, znalosti a zdroje, ktoré hľadáte, teraz žijú a dýchajú. Vašou úlohou je nájsť ich a zistiť, ako s nimi môžeme úspešne spolupracovať ako s partnermi.

So správnym snom a správnym cieľom môže každý z vás dosiahnuť omnoho viac. Nevzdávajte sa!