Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Biele tenisky

Biele tenisky

Biele tenisky

Každý človek sa pri kúpe topánok pozerá na ne rozdielne. Pre niekoho je veľmi dôležitý tvar a typ topánok, pre iného zasa farba. Každý jeden z nás má svoju obľúbenú farbu s ktorou sa stotožňuje. Medzi azda najobľúbenejšie farby môžeme zaradiť bielu farbu.

Biele teniskyBiela predstavuje symbol nevinnosti a čistoty, podčiarkuje ľudský pôvab. Biele tenisky predstavujú symbol športovej elegancie a to najmä v aristokratických športoch, ako je tenis alebo golf. Určite každý z Vás pozná prísny kód obliekania na tenisovom turnaji Wimbledon. Tento kód od tenistov vyžaduje nosenie len bielych tenisiek.

Biele tenisky sú obľúbené hlavne počas letných mesiacov. A to nielen kvôli svojej jednoduchosti, ale aj z praktického dôvodu. Biela farba nie je počas tepla až tak zohrievaná, neabsorbuje totiž svetlo. Ďalším plusom je, že biele tenisky môžete ľubovoľne kombinovať s čiernou farbou alebo s pastelovými farbami.

Pravdaže, všetko má svoje plus aj mínus. Pri bielych teniskách je jediným mínusom to, že sa veľmi jednoducho zašpinia. A čistenie nie je vždy jednoduché. Biele tenisky treba čistiť podľa toho z akého materiálu sú vyrobené. Pokaľ sú tenisky z textilu, pokojne ich môžete hodiť aj do práčky. Kožené tenisky je potrebné čistiť s pomocou špeciálnych prípravkov, ktoré dokážu zachovať krásu bielych tenisiek.