Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Altánky s krbom

Altánky s krbom

Altánky s krbom

Určite veľa ľudí, ktorí vlastnia rodinný dom snívajú o krásnej záhrade, kde môžu tráviť čas so svojimi kamarátmi alebo len tak relaxovať. Navyše ak si do záhrady zaobstaráte altánok, určite ju zatraktívnite pre všetkých známych a vaša záhrada sa stane obľúbeným miestom, kde budete radi tráviť čas.

V takomto altánku si môžete v pokoji vypiť kávu, posedieť na pive, či zorganizovať nejakú tú grilovačku. Taktiež romantická večera s partnerom v peknom altánku sa stane nezabudnuteľnou.

Najlepšiu atmosféru vytvoríte ak si konzumované jedlo pripravíte priamo pod holým nebom vo vašej záhrade spolu s rodinou alebo kamarátmi. Môžete použiť napríklad prenosný elektrický alebo klasický gril na uhlie. Najideálnejším riešením sú však altánky s krbom, ktorý je vstavaný v altánku alebo pri ňom.

Ako vybrať altánky s krbom

Altánky s krbomPrvá vec, na ktorú si treba dávať pozor ak si zhotovujeme altánky s krbom je fakt, že altánok sa vyrába z dreva, ktoré patrí medzi horľavé materiály. Keď si budete zaobstarávať altánky s krbom a nie len obyčajné altánky bez krbu ozaj to netreba podceniť. Práve preto sa neodporúča zhotovovať si altánky s krbom podľa seba, ak s tým nemáte potrebné skúsenosti. Mohli by ste totiž dopadnúť veľmi zle, bez altánku a v horšom prípade aj bez domu. Z týchto dôvodov je vhodnejšie ak stavbu altánku ponecháte odborníkovi alebo sa s ním aspoň poradíte.

Mnoho firiem sa zaoberá stavbou altánkov s krbom, preto nie je problémom zaobstarať si takúto stavbu u špecializovanej firmy. Na rozmeroch altánku sa dá dohodnúť. Jediné čo je potrebné urobiť, je kontaktovať niektorú z firiem zaoberajúcich sa záhradnými stavbami a vybrať si. V ponuke sú mnohé altánky s krbom rôznych štýlov.