Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Ako zvýšiť herný výkon svojho PC s WXP/Vista/W7?

Ako zvýšiť herný výkon svojho PC s WXP/Vista/W7?

Ako zvýšiť herný výkon svojho PC s WXP/Vista/W7?

Ak vám nejaký z predchádzajúcich návodov spôsobil problémy, alebo vám hry nebežali tak, ako by mali, môžete skúsiť ešte tento spôsob. Na Win XP sme použili program Game Booster, na Viste sme použili program Actual Booster a na sedmičkách Game Fire.

Ako zvýšiť herný výkon svojho PC s WXP/Vista/W7?Nedávno vyšla nová verzia Game Booster – 2. Je to ešte beta, ale je obohatená mnohými prídavkami a sama o sebe zaberá menej miesta ako predchádzajúce verzie. Samozrejme aj lepšie vyzerá :-) Tento program funguje na všetkých windowsáckych OS od XP až po sedmičky lepšie ako actual booster alebo game fire.

Stiahnutie

Program, si stiahnite na nasledujúcom odkaze: majorgeeks.com

Postup

Po nainštalovaní a spustení programu vidíme štýlové čierne okienko, uprostred je nápis “Slide to boost” – v preklade “Posuňte pre zrýchlenie”. Ešte než ale slajdneme, klikneme v ľavo na tlačidlo System Tweaks a zvolíme si “Top performance” – Najvyšší výkon. Potom pôjdeme zase do hlavného okna a posunieme páčku, chvíľu počkáme a systém je pripravený na hard-core hranie. :-)Ako zvýšiť herný výkon svojho PC s WXP/Vista/W7?