Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Ako zvládnuť a prežiť svoj život?

Ako zvládnuť a prežiť svoj život?

Ako zvládnuť a prežiť svoj život?

Život je krátky, život je cenný a nám všetkým život raz skončí. Ja osobne verím, že sme všetci zodpovední za to, ako si zvolíme, že budeme žiť ten jediný život, ktorý nám bol daný.

Verím, že príde deň, keď sa stretneme so svojim Stvoriteľom. Predstavovala som si, že ten deň bude vyzerať nejak takto:

Ako zvládnuť a prežiť svoj život?Boh sa s vami stretne vo vchode do vašeho ďalšieho života. Keď vás však vezme ďalej, posadí vás a ukáže vám chvíle vášho života, ako ste ich prežili. Keď sa budete pozerať a znova prežívať svoje dávne zážitky a činy s Ním, budete sa cítiť v rozpakoch, trochu zahanbení, ale budete sa smiať a usmievať na ostatných. Keď to skončí, pomyslite si:

“Mohol som toho urobiť oveľa viac, mohol som to urobiť omnoho lepšie.”

Potom vám ukáže iný život. Opäť to budete vy, ale budete sa so závistlivými očami pozerať na scenár života, ktorý ste “mohli prežiť”. Uvidíte tie zlaté príležitosti, ktoré pred vami v živote stáli, ktoré by ste premenili na veľké a naplňujúce odmeny.

Iste, videli ste prekážky a nezdary, ale v tomto živote ste ich použili ako schody k výnimočnosti. Prežili ste svoj sen. Váš život bol majstrovským dielom.

Nech už veríte čomukoľvek, urobte zo svojho života majstrovské dielo. Nedopusťte, aby ste uviazli v snahe naplniť to , čo očakávajú od vás ostatní a pritom zabudli na budovanie  svojho vlastného života. Nedovoľte,aby vám vaša malicherná zaneprázdnenosť bránila užívať si tých najcennejších období v živote.

Nikto z nás nedostane druhú šancu. Máme len krátky moment, jednu šancu, aby sme žili svoj najlepší život, alebo ľutovali a túžili po tom, čo mohlo byť.

Dúfam, že som vás podnietila k tomu, aby ste skontrolovali smer vášho života, aby ste objavili svoj sen.

Choďte za svojim cieľom! Smer budúcnosti čaká na vás!