Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Ako zbaliť dievča a ako zbaliť ženu?

Ako zbaliť dievča a ako zbaliť ženu?

Ako zbaliť dievča a ako zbaliť ženu?

No úprimne chalani, viete ako zbaliť dievča? Viete ako na to? Osobne si dovolím povedať, že to nie je len váš problém. To určite nie. Niekde som dokonca čítal, že až 80% všetkých chlapov na svete nevie ako zbaliť dievča! Toto číslo je hrozné, a preto som sa rozhodol napísať tento článok, aby som konečne pomohol všetkým vám, ktorý stále neviete, ako zbaliť ženu vašich snov.

Ak si myslíte, že je to problém len súčasnej generácie, tak sa skutočne mýlite. Aj naši otcovia, otcovia našich otcov a ešte ďalej a ďalej, mali problémy ako zbaliť ženu, ktorú chceli. Aj keď treba uznať, že vo veľmi dávnych dobách tento problém neexistoval. Nikto nemusel riešiť ako zbaliť ženu, pretože mu vždy jeho rodičia nejakú vybrali a s ňou sa musel oženiť. Zaujímavá doba… To však nie je náš prípad. Dievčatá, baby, ženy či holky alebo ako len chcete si vyberáme samy, a preto musíme vedieť, ako ich zbaliť!

Ako zbaliť dievča?

Ako zbaliť dievča a ako zbaliť ženu?Existuje niekoľko rokmi overených spôsobov, ako zbaliť ženu. Pokúsim sa vám spísať všetky, ktoré vo svojom živote používam ja. Sú teda sto percentne overené a mali by aj fungovať. Každý si už však musí vybrať svoj spôsob, ako bude baby baliť.

Ako zbaliť dievča – po prvé!

Prvý postup ako zbaliť ženu je absolútne najjednoduchší a nech sa spýtate kohokoľvek, potvrdí vám, že funguje. Takže by som si dovolil ohodnotiť tento postup, jak baliť baby ako veľmi dobrý s úspešnosťou ďaleko za 80%! Samozrejme musíte myslieť na to, že sa dievčaťu musíte aspoň trošku páčiť! Prídete za babou, ktorú chcete zbaliť. Pomaly, nikam sa neponáhľajte. Keď budete dostatočne blízko, pozrite sa jej do očí. Len jemne, akoby ste si ju obzerali a chceli sa o nej niečo dozvedieť. Hlboký a hlavne úprimný pohľad do jej očí je najlepšou možnosťou ako zbaliť ženu.

Ako zbaliť dievča – po druhé!

Hrajte to na chladného. Najskôr upútajte nejako jej pozornosť. Opatrne, aby ste ale nespravili niečo trápne. Len jemne na seba upozornite, prejdite okolo nej, hlasnejšie sa zasmejte… Čokoľvek, len aby si vás všimla. Keď sa vám to podarí, začnite hrať chladného. Vždy keď sa na vás pozrie, obzrite sa na ňu späť a hneď odvráťte zrak. Absolútne najlepšie bude, ak sa začnete baviť s inou babou. Ak hľadáte ako zbaliť ženu, toto zaberie super. Žiarlivosť je silná vlastnosť a musíte ju využiť. Keď bude vidieť, že vás môže dostať iná ako ona bude žiarliť a bude vás chcieť. A to ste chceli. Už je vaša!

Ako zbaliť dievča – po tretie!

 

Máte hlboko do vrecka? Tak potom mám pre vás ideálny spôsob ako zbaliť ženu. Kúpte babe, ktorú chcete nejaký pekný darček. Nejakú kvetinu, šperk… Môže to byť dokonca bižutéria ak bude pekná. Dievčatá, rovnako ak aj my, radi dostávajú darčeky. Kto nie, však? Tá vaša môže byť darčekom taká unesená, že vám rovno skočí do náručia. Ak to nevyjde, tak nevadí. Skúšajte to znova.

Hlavným pravidlom pri balení báb je nikdy sa nevzdávať! Skúšajte to stále a stále. A keď uvidíte, že jedna baba nemá absolútne žiaden záujem o vašu osobu, tak ju nechajte plávať. V mori je kopa ďalších rýb!

Kombinujte všetky vyššie návody ako zbaliť dievča pre dosiahnutie najlepšieho efektu. Hlavne buďte sami sebou, na nič sa nehrajte. Nezabudnite, že chcete začať nový vzťah a verte mi, že ho nechcete začať zle.

Úprimne verím, že som vám aspoň trochu pomohol, ako zbaliť ženu. Ak máte iný tip alebo trik ako zbaliť dievča vašich snov, určite mi dajte vedieť a zverejním ho tu na HowToDo. Veď sme tu od toho, aby sme si pomáhali.

Prajem veľa šťastia!