Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Ako strihať vlasy

Ako strihať vlasy

Ako strihať vlasy

Ak nastane ten čas kedy sme sa odhodlali pre návštevu kaderníckeho salónu nastáva otázka ako strihať vlasy. Samozrejme, že záleží na tom v akej dĺžke ich máme pred strihaním, ako dlho nám rastú, v akom účese sa najlepšie cítime, vyzeráme a pod. Necháme ich v pôvodnej dĺžke, dáme si iba zostrihať končeky, alebo trocha ich pristrihneme či ich dáme úplne nakrátko?

Ako strihať vlasyTo sú otázky, ktoré nám víria v hlave pred každou návštevou kaderníctva alebo holičstva. Je jasné, že pred rozhodnutím ako strihať vlasy sa častejšie zameriavame na módne časopisy kde sledujeme trendy. Lenže nie každý vyzerá ako model na fotografii alebo obrazovke a sú tu oprávnené obavy ako budem vyzerať po tom. Áno je to rozhodnutie, kde zvažujeme názory svojich blízkych a v konečnom dôsledku odborníka, keď už sedíme v kresle.

Je veľmi efektívne, ak sa rozhodneme pre  zmenu účesu, ktorá vyžaduje výrazné skrátenie vlasov, aby sme si ich dali skrátiť postupne, lebo častokrát môže nastať ten moment prekvapenia, že je to až moc krátke a vtedy sa už nedá robiť nič.

Najideálnejšie je ale problém ako strihať vlasy vyriešiť tým spôsobom, že máme svojho kaderníka, ktorý naše vlasy pozná dokonale a vie najlepšie čo a ako nám pristane. Odpadne nám často zbytočné sledovanie modelov kde dokonalé účesy vyzerajú perfektne len na tej ktorej konkrétnej hlave.