Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Ako sťahovať videá z youtube.com?

Ako sťahovať videá z youtube.com?

Ako sťahovať videá z youtube.com?

Určite sa vám už niekedy stalo, že ste si chceli stiahnuť nejaké video z portálu youtube.com a nevedeli ste ako na to. Dnes vám tu teda pridávam rovno dva spôsoby ako si video stiahnuť bez akýchkoľvek programov.

1. Keepvid.com

V prvom rade musíte ísť na web ww.youtube.com a tam si skopírovať URL videa, ktoré chcete stiahnuť . Po skopírovaní URL prejdite na web www.keepvid.com a vložte URL to kolónky vyznačenej na obrázku.

Ako stahovať videa z youtube.com?

Kliknite na tlačítko download a čakajte kým sa vám načítajú všetky možné linky na stiahnutie.

Ako stahovať videa z youtube.com?

Pri každom linku je napísaný formát aj veľkosť videa. Teraz už stačí iba kliknúť na odkazu podľa kvality ktorú chcete a bez problémov si môžete video stiahnuť do vášho PC.

2. Linkyoutube.com

Ako sťahovať videá z youtube.com?V prípade sťahovanie z webu linkyoutube.com máte trochu obmedzenejší výber čo sa týka veľkosti a formátov videa, ale ešte vždy si môžete video stiahnuť rýchlo a jednoducho.

Otvoríme si v internetovom prehliadači video uložené na serveri youtube.com a v paneli s adresou iba predpíšeme pred youtube.com/xxx slovíčko link.

Celý odkaz potom vyzerá nejak takto:

Ako stahovať videa z youtube.com?

Stačí už len stlačiť ENTER a načíta sa vám web na ktorom si video môžete stiahnuť.

Ako stahovať videa z youtube.com?

V tomto prípade máme na výber z troch formátov videa. Stačí už len kliknúť na odkaz a vyskočí vám možnosť uložiť si video do PC.

Dúfam, že vám tento návod pomohol a že ho nebudete používať na žiadne nelegálne účely. Príjemné sťahovanie.