Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Ako spustiť internet na notebooku?

Ako spustiť internet na notebooku?

Ako spustiť internet na notebooku?

Niektorí ľudia namiesto vlastného stolového pc majú notebook a je pravdepodobné, že si ho nosia zo sebou do práce a aj inam a chcú si zapojiť internet do notebooku, ale po zapojení sieťového kábla sa im ukáže že nie sú pripojení a pozerajú na to a nevedia si rady a hovoria si toto je predsa notebook ten môžem snáď pripojiť kdekoľvek a ono nič.

Ako spustiť internet na notebooku?Preto v tomto návode si ukážeme ako párkrát kliknúť a internet nám pôjde-nevzťahuje sa na WIFI (bavíme sa tu o pripojenie pomocou sieťového kábla)

NÁVOD:

1.Otvorte štart-ovládacie panely-sieťové pripojenie (win7-centrum sieťových pripojení).

2.V pravo hore vidíme Hlavný ovládací panel, zmeniť bezdrôtové siete, zmeniť nastavenie adaptéra a zmeniť pokročilé nastavenia zdieľania.

3.Ako spustiť internet na notebooku?Kliknite na zmeniť nastavenia adaptéra a objaví sa okno, kde máte všetky siete, preto vyberieme pripojenie k miestnej sieti a objaví sa toto.

4.Dejte zakázať a následne povoliť, potom počkajte 50s  windows overí sieť a začne sa na ňu pripájať!!!

5.Ak sa to stále nechce rozbehnúť, vypnite všetky antivíry v bráne firewall udeľte povolenia pre iné siete.

6.Pokiaľ sa vám ukázala tabuľka s výberom siete, čiže ak vlastností, dajte verejná sieť ta nepotrebuje overenie a je pre všetkých, keby ste dali domáce tak už by ste ju nikdy nerozbehli!Ako spustiť internet na notebooku?