Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Ako spraviť jednoduchý Vírus?

Ako spraviť jednoduchý Vírus?

Ako spraviť jednoduchý Vírus?

Ak máte nejakého nepriateľa ktorého chcete postrašiť, kamaráta ktorého chcete napáliť alebo len zabiť nudu, ideálnym riešením môže byť jednoduchý vírus. V princípe nejde o ozajstný vírus, ale dokáže vystrašiť.

Vypínací vírus

Veľmi efektívne zneužitie základnej funkcie Windows pri ktorej spustení požívateľovi vyskočí varovné okno s vami zadaním textom a po vami zadanom čase vypne jeho počítač. Toto vypnutie je neodvratné a nedá sa mu zabrániť.

Krok 1.

Ako spraviť jednoduchý Vírus?

Vytvorte nový odkaz na pracovnej ploche. Kliknite na ňu pravým tlačítkom myši a zvoľte Nový  Odkaz.

Krok 2.

Vpíšte Shutdown -s -t (čas ktorý ubehne do vypnutia PC v sekundách ) -c”(sem napíšte text ktorý sa zobrazí, odporúčam niečo ako FATAL ERROR, alebo tak ti treba :) )”. Druhá úvodzovka za textom je podstatná, dajte si pozor aby ste ju nezabudli. Kliknite na Ďalej.

Krok 3.

Ako spraviť jednoduchý Vírus?Zadajte meno súboru, súbor by mal byť maskovaný ako napríklad Moje dokumenty, Internetový prehliadač alebo iný, často používaný súbor.

Klikneme na Dokončiť.

Krok 4.

Takýto súbor by však nikoho neoklamal. Preto klikneme na súbor pravým tlačítkom myši , zvolíme Vlastnosti, následne Zmeniť ikonu, a po odkliknutí upozornenia vyberieme najvhodnejší obrázok. Klikneme na OK, Použiť a znovu OK.

Ako spraviť jednoduchý Vírus?Váš nový mini vírus je na svete. Pošlite ho niekomu alebo iba zamachrujte pred známymi čo ste spravili.

Ak ste dodržali všetky kroky, mal by sa vám po spustení odkazu (dvojklikom alebo klik-enter ) objaviť varovný nápis v okne s odpočítavaním, ktoré nemožno zastaviť , ak ste nastavili dosť času, možno stihnete uložiť rozrobenú prácu. Nápisy sa môžu líšiť vzhľadom na jazykovú verziu vášho Windows ale postup sa nemení, funguje len na Windows XP.

Ako spraviť jednoduchý Vírus?

PS: Ak sa článok ujme, budem pokračovať aj s nebezpečnejšími vírusmi (vymazanie súborov či náhodné reštartovanie PC )

2 Comment on this post

Komentáre sú uzavreté.