Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Ako si stiahnúť video z ľubovoľnej stránky?

Ako si stiahnúť video z ľubovoľnej stránky?

Ako si stiahnúť video z ľubovoľnej stránky?

Pozerali ste video na inej stránke ako je youtube a chceli by ste si ho stiahnuť, lebo sa vám páčilo, alebo ho chcete ukázať kamarátom a neviete ako? Existuje na to jeden toolbar, ale je len pre Mozillu a Internet Explorer, takže vy čo máte Operu, Safari alebo iný prehliadač, musíte si stiahnuť jeden z uvedených prehliadačov a nainštalovať si ho.

Kde toolbar stiahnete?

Toolbar sa volá ANT a môžete si ho zdarma stiahnuť tu: http://www.ant.com/video-downloader/.

Je to veľmi jednoduché, nesťahuje sa dlho a ak sťahujete cez Mozillu toolbar pre Mozillu, tak sa ani nestiahne do počítača. No ak ho sťahujete cez Intern Explorer, tak sa vám stiahne do počítača.

Ako pokračovať?

Ako si stiahnúť video z ľubovoľnej stránky?Ak sa vám toolbar stiahol, tak si nájdeme kam a spustíme jeho inštaláciu. Ak ste sťahovali cez Mozillu, tak sa vám to zrejme aj nainštalovalo. Pokračujeme tým, že reštartujeme prehliadač ak bol zapnutý, ak nie tak ho zapneme.

Teraz by sa vám tam mal objaviť toolbar, cez ktorý budeme sťahovať. Stačí, ak si znova nájdete tú stránku s videom, počkáte, kým vám ho aspoň trochu načíta a môžete začať sťahovať stlačením tlačítka Download. Ak video nie je načítané, namiesto Download sa vám ukáže Not Found. V takom prípade video skúste znova načítať a pustiť ho aj. Potom začať znova sťahovať.

Záleží dosť na veľkosti videa, na tej stránke, z ktorej sťahujete a hlavne na vašom internete, ako dlho vám to bude sťahovať. Máte veľkú šancu ale, že to pojde aj pár MB/s. Tak, a teraz sa vám sťahuje video, ktoré ste chceli. POZOR: Nemôžete prehliadač vypnúť. Je to predsa toolbar a keď vypnete prehliadač, vypnete aj sťahovanie, tak na toto pozor.

Ako si stiahnúť video z ľubovoľnej stránky?

Rada:

Ak ste si teda vybrali sťahovanie cez ANT toolbar, tak vám odporúčam stiahnuť si aj video prehrávač, ktorý vám prehrá videá vo formáte *.flv (napríklad VLC Player). Tento toolbar bohužiaľ sťahuje v takej forme, ale myslím si, že to nie je až taký veľký problém.

Prajem veľa stiahnutých videií!