Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Ako sa uliať zo školy?

Ako sa uliať zo školy?

Ako sa uliať zo školy?

Musíte v škole odpovedať z nejakého predmetu, ale Vy ste sa neučili ? Alebo sa Vám proste nechce ísť do školy a len zostať doma a ležať v posteli s Notebookom na bruchu?

Skúste jednu z možností:

1. Falošná ospravedlnenka

Keď ste na ZŠ, tak toto je jeden z najlepších spôsobov ako sa uliať zo školy. Stačí si z internetu stiahnuť pečiatku od doktora, vytlačiť ju na papier, najlepšie, keď máte vo Vašej tlačiarni málo toneru a nevytlačí ju poriadne, lebo ako isto dobre viete, nikdy sa nepodarí doktorovi úplne presne opečiatkuje papier. Potom stačí napísať niečo, čo sa Vám mohlo stať (bolesť hlavy, brucha, horúčka…)

2. Krieda

Ako sa uliať zo školy?Nieje to najpríjemnejší spôsob, ako sa uliať zo školy, ale zaručene zostanete doma jeden až dva dni. Bude Vás bolieť brucho, hlava (nie vždy) a možno budete aj grcať, ale to sa nestáva často, hlavne Vás bude napínať na vracanie. Potom nepotrebujete falošnú ospravedlnenku, ale rovno Vám ju napíšu rodičia alebo doktor, ale k tomu by som radšej v tomto prípade nechodil.

3. Zlomenina

Toto je už trochu vážnejšie, ulejete sa aj na pár dni, niekedy aj týždeň, ale hlavne si to načasujte! Nie že si ju zlomíte v piatok poobede a v pondelok zo zlomenou rukou do školy! Najlepšie si ju zlomiť v pondelok ráno, alebo ešte v nedeľu. Stačí si namočiť ruku do octu na 15-20 minút, a potom buchnúť s ňou do stola. Nieje to najpríjemnejšie, ale dá sa to prežiť.

4. Teplomer

Toto asi nemusím predstavovať, určite všetci poznáte to, že teplomer položíte ku radiátoru, alebo ponoríte do horúcej vody. Najprv ale treba simulovať bolesť hlavy, keď Vám dajú teplomer, stačí ísť do kúpeľne a pustiť horúcu vodu z kohútika a teplota stúpne na 37-38 °C .

Takže, chce sa Vám ísť do školy ? :D