Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Ako sa stať upírom?

Ako sa stať upírom?

Ako sa stať upírom?

Stať sa upírom nie je v skutočnosti nič ťažké. Samozrejme, ak predpokladáme, že nejakého poznáte. Keďže sa vampirizmus prenáša slinami, stačí aby vás už len pokúsal. Odporúčame oblasť krku.  Nemôžete však zabúdať, že ide o skutočne dlhodobý proces.

Ako to funguje?

Funguje to prakticky ako klinická smrť. Ale len veľmi krátka. Človek na chvíľku zomrie, aby sa mohol stať upírom. Upír zväčša čakáva opodiaľ, kým vykrváca, ale ak uvažujeme o tom, že je to váš známi, tak môže stáť i pri vás. Získate skvelú schopnosť regenerácie a nebudete cítiť bolesť. Alebo len trošku, tu sa názory líšia. Nemali by ste taktiež zabudnúť nechať vášmu kolegovi upiť z vašej krvi – mimochodom vaša nová špecialita!

Iný kraj, iný mrav!

Ako sa stať upírom?Popis opísaný vyššie platí u nás v Európe, takže pokuše vás upír, vy zomriete a prebudíte sa ako ďalší upír.  V iných krajinách to však funguje inak.

V takom Bulharsku a Srbsku napríklad veria, sa upírom stane človek, ktorý zomrie a nad jeho mŕtvolou (kým nie je pochovaná) preletí vták. Nič viac. Stačí, aby nad vami letel obyčajný holub a je z vás upír.

V iných krajinách, predovšetkým však v USA veria, že stačí, aby Vám upír dal upiť svojej krvi. Potom sa môžete pustiť do upírskeho sexu a je z vás originál upír.

Záverom…

Asi ste pri čítaní pochopili, že som sa snažil vniesť do písania trochu humoru. Tak či onak, existujú ľudia, ktorý v existenciu upírov skutočne veria. Veľa šťastia!