Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Ako sa bozkávať?

Ako sa bozkávať?

Ako sa bozkávať?

Viacerí z vás si môžu myslieť, že nepotrebujú čítať podobný článok. Verte mi však, že bozkávanie je priam hotová veda. A každý z nás by mal vedieť ako sa bozkávať, pretože je to základný prejav citu, ktorý hovorí o našej vzájomnej náklonnosti k druhej osobe.

Ako sa teda bozkávať správne? Ako sa bozkávať tak, aby sme si to užili aj my, ale aj druhá osoba? Pokúsime sa teraz spísať aspoň základne rady, ktorými sa môžete pri vašom bozkávaní riadiť. Veríme, že Vám pomôžu pri vašom učení ako sa bozkávať.

Ako na bozkávanie

Bozkávanie nie je na prvý pohľad nič zložité. Priložíte svoje pery na pery osoby, ktorú chcete pobozkať a je to. Musím váš však sklamať, toto nie je to pravé ako sa bozkávať. Pri bozkávaní musíte byť kreatívny, ale zároveň nič neprehnať. Byť romantický a vášnivý zároveň. Teraz vás možno trošku straším, ale musíte si uvedomiť, že to ako sa bozkávať je jednou z najdôležitejších vecí, ktorú v živote musíte ovládať.

Ak dievča alebo chlapec, ktorého máte skutočne radi, sa s vami nebude chcieť bozkávať, váš vzťah môže skočiť skôr ako by ste chceli. Pritom môžete byť sebe navzájom priam súdení. Bozkávanie je prejav citov v partnerskom živote, naučte sa čo nerobiť a čo určite áno.

Ako sa bozkávať?

Ako sa bozkávať?Po prvé dbajte na to, aby boli vaše pery vždy pripravené. Tým nemyslím našponované a pripravené na bozkávanie. Ale aby neboli suché a popraskané. Nie je to nič príjemné, keď sa máte bozkávať s niečím čo vás oškiera na perách a máte pocit, že vám dokonca niečo padá do úst.

Rovnako dôležitá je aj ústna hygiena. Nebudem vám písať žiadne veci ako „Žuvajte Orbit po každom jedle!“ ale niečo na tom možno bude. Umývajte si hlavne zuby a nezabudnite ani na jazyk. Tam sa udržiava najviac baktérii spôsobujúcich zápach. A verte mi, ak vám smrdí z úst dlhšiu pusu ako 4 sekundy nezažijete.

Prvé dva body témy ako sa bozkávať boli o vašej hygiene. Teraz môžeme pokročiť k samotných praktikám ako sa bozkávať. Asi dobre viete, že poznáme niekoľko základných typov ako sa bozkávať. Veľký francúzsky bozk, klasické bozkávanie sa na pery, bozk na líce a bozk na inú časť tela. Každý z týchto typov ako sa bozkávať je niečím špecifický. Pri francúzskom bozku sa používa jazyk a ide o maximálny prejav intimity pri bozkávaní. Dajte si pozor, aby ste jazyk nepoužili príliš skoro. Zostaňte radšej pri klasickom bozkávaní na pery a jazyk si odložte na neskôr. Nie každý to má rád hneď na začiatku. Predsa len mu budete behať vaším jazykov niekde v ústach, ak vás nepozná príliš dobre, príjemné to byť nemusí.

Dávajte si pri bozkávaní pozor aj na sliny. Viem, že ich príliš ovládať nedokážeme, hlavne keď nad niečím „slintáme“ ale skúste to aspoň trošku. Nie, že vašu partnerku alebo partnera oslintáte ako nejaký psík. Sliny sú fajn, pár si ich určite vymeníte ale netreba to ako s ničím preháňať.

Technika ako sa bozkávať

Taktiež je dobré ak striedate všetky techniky, o ktorých sme si už hovorili. Nemusíte hneď strkať svoj jazyk do priateľkiných či priateľových úst. Skúste ísť na to radšej trošku pomalšie. Jemnučké bozky pier, stále pritláčajte viac a viac. Samozrejme nie príliš. Potom trošku pootvorte ústa. A opäť ich zatvorte. Nech sa na to teší. Odďaľujte to. Jemné hryzenie hornej a dolnej pery je úžasným stimulátorom. Skúste to, ale jemnučko.

Nezabúdajte, že máte aj iné časti tela, tak ich použite. Aj toto je dôležité pri tom ako sa bozkávať. Pohlaďte partnera po rukách, stehnách… Tým váš bozk získa ešte viac na sile. Alebo uchopte vašu partnerku dvoma rukami za tvár, jemne si ju k sebe pritiahnite a až potom ju pobozkajte. Hrajte sa s jej vlasmi vašimi prstami a akoby jej jemne masírujte hlavu. Toto sú veci, ktoré zaručene fungujú.

Trénujte si ako sa bozkávať!

Najlepší tréning je samozrejme samotné bozkávanie sa s iným človekom. To však nie je vždy možné. Ako si však natrénovať ako sa bozkávať? Poobzerajte sa okolo seba. Určite nájdete niečo na čom by sa to malo dať vyskúšať. Možno vankúš, váš obľúbený plyšový macko… Predstavte si, že je to váš partner/partnerka a skúšajte si ako sa bozkávať. Buďte jemný a nežný. Užívajte si to, ako by to bolo naozaj.

 

Veríme, že vám náš skromný návod ako sa bozkávať či skôr ako na bozkávanie trošku pomohol. Vyskúšajte si všetko čo ste si dnes prečítali v živote a garantujeme vám, že nebudete sklamaný. Bozkávanie je úžasný akt a budete ho milovať. Len sa stačí naučiť, ako sa bozkávať čo najlepšie!

 

Za článok a užitočné informácie vďačíme webovej stránke Ako zbaliť babu.