Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Ako požiadať dievča o telefónne číslo?

Ako požiadať dievča o telefónne číslo?

Ako požiadať dievča o telefónne číslo?

Pre väčšinu z nás môže byť získanie telefónu od dievčaťa viac než ťažká úloha. Pokúsim sa vám, ale predstaviť mojich pár tipov a trikov, ktoré vám snáď pri tejto úlohe pomôžu. A možno pomôžu aj pri budovaní ďalšieho priateľstva, lásky a možno aj niečoho viac!

1. Tip

Pri krátkom stretnutí môžete mať často len jeden krátky pokus získať číslo. Ak to pokazíte, máte smolu a možno prídete o dievča na celý život. Skúste trošku zariskovať. Najpodstatnejšia je však dôvera! Stojte alebo seďte rovno, nehrbte sa! Pozerajte sa dievčaťu priamo do očí a neustále sa usmievajte.

2. Tip

Ako požiadať dievča o telefónne číslo?Nebojte sa prehovoriť na cudzích ľudí. Často sú osamelý a sú darí ak vidia, že je o nich záujem.

3. Tip

O číslo by ste nemali požiadať hneď. Skúste pred tým viesť aspoň krátku konverzáciu. Najlepšie niečo vhodné situácii, okoliu a jej povahe (to býva ťažko odhadnuteľné). Ak ste napr. na čerpacej stanici môžete konverzovať o autách, benzíne. Ak v supermarkete tak o drahých cenách, výbere potravín, kulinárskych zážitkoch.

Snažte sa udržať konverzáciu tak, aby bola zvedavá a chcela vedieť viac! Ak sa vám toto podarí je vaša. Už sa len ospravedlňte, že musíte isť, alebo že by ste to radi prebrali napríklad pri káve, či pri večeri. V tú chvíľu vám dá svoje telefónne číslo asi každá.

4. Tip

Pýtajte sa na otázky, na ktoré sa neodpovedá „áno“ a „nie“. Hľadajte také, kde je potrebná dlhá odpoveď, ktorá rozvije vašu debatu. O nič iné vám v tú chvíľu nejde.

5. Tip

Nezabudnite však že to, že vám dievča dalo svoje číslo, ešte nemusí znamenať, že má o vás veľký záujem. Je to však najlepšia cesta ako začať nový vzťah.

Prajeme vám veľa šťastia a krásny nový nájdený vzťah!