Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Ako pozerať Šport online?

Ako pozerať Šport online?

Ako pozerať Šport online?

Určite každý z nás vie, že LIVE športy sa dajú sledovať aj cez internet, no problém je v tom, že nie každý vie, ako nato. Preto som sa rozhodol napísať tento článok. Na internete môžete tiež sledovať všetko možné ako Football, NHL, MBA, MLB a mnoho ďalších. Všetko je pritom ZADARMO !

Prejdime k návodu na sledovanie zápasu :

Ako pozerať Šport online?1. K sledovaniu zápasu je potreba mať nainštalovaný nejaký prenosový program. Najčastejšie používané sú: SopCast, PPStream, TVAnts, TVU, PPMate, PPLive je ich samozrejme viac, no tieto bezproblemovo stiahnete cez Google.

2. Po stiahnutí je program treba nainštalovať.

3. Keď chcete na svojom nainštalovanom programe sledovať šport, premiestnite sa na stránku, kde vám ponúkajú odkazy. Odporúčam Vám http://myp2p.eu/

4. Keď sa presuniete na stránku, kliknite na Live Sports a vyberte si ŠPORT, ktorý chete sledovať a potom kliknite u vami vybratého zápasu na takú malú telku. Po otvorení, sa vám otvoria aj odkazy na sledovanie zápasu(odkazy sú dole-stačí scrollovať) – samozrejme, môže nastať, že tam ešte žiadne nebudú – to bude tým, že do začiatku zápasu je ešte veľa času a podobne . Ináč, u daného zápasu je aj napísané kedy začína .

Ďalej si nájdete už v ponuke vhodný odkaz pre váš program(bude mať meno programu), cez ktorý chcete sledovať zápas. Po kliknutí by sa vám automaticky mal otvoriť daný program a začne načítavať(bufferovať) zápas. – pokiaľ napíše, že Channel offline alebo čosi podobné, skúste druhý odkaz.

Tip na záver :

Pokiaľ Vám to bude robiť hovadiny, ako napr.:  sekať obraz, zvuk a podobne, tak problém bude zrejme na vašej strane. Napr: pomalým/spomaleným internetom. Takže pokiaľ máte zapnuté programy ako napr. ICQ, Skype, alebo hlavne p2pClient(Utorrent, Azureus a podobne), tak si ich vypnite. Kvalita prenosu by sa mala zlepšiť.