Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Ako poslať fotky mailom?

Ako poslať fotky mailom?

Ako poslať fotky mailom?

Každý mail je trocha iný, ale prakticky sa fotky mailom posielaju s každého mailu takmer rovnako.

1.Prihlásite sa na svoju mailovú schránku ak ju nemáte tak si ju vytvorte doporučujem centrum.sk alebo gmail.com. Ja mám schránku na centrum.sk takže návod budem popisovať podla toho ale ako som už uviedol na každej mailovej schránke sa to robí takmer rovnako.

2. Tak keď ste už prihlásení tak si zvolíte možnosť  Napísať novú správu

3. Ako poslať fotky mailom?Potom zadáte komu chcete správu odoslať, predmet, vyplníte text no a teraz sa dostávame k tomu podstatnému ako poslať fotky mailom.  Je to jednoduché na centrum.sk dáte pripojiť prílohu a vybehne vám tlačítko prehľadávať, inde môžete mať hneď tlačítko prehľadávať,  keď to zvolíte nájdete si tam danú fotku ktorú chcete poslať a dáte otvoriť, ak chcete poslať viac fotiek tak jednoducho znova dáte prehľadávať a vyberiete ďalšiu fotku.

V niektorých mailoch dávajte pozor, niekedy treba vybrať potom ešte možnost pripojiť no väčšinou sa vám to vykoná automaticky pri odosielaný mailu preto sa vždy pre odoslaním pozrite či tam nemáte niekde možnosť nahrať prílohu ak áno spravte to, ak nie vykoná sa to automaticky pri odosielaný mailu.

Dúfam že vám môj návod pomohol.