Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Ako nainštalovať nové ovládače grafickej karty?

Ako nainštalovať nové ovládače grafickej karty?

Ako nainštalovať nové ovládače grafickej karty?

Zdá sa vám výkon vašej grafickej karty nedostatočný? Chcete ju aspoň o malinko časti zlepšiť ? Tak čítajte ďalej! Jedna z možností je nainštalovanie nových ovládačov môže vám to dosť pomôcť.

 

Nové ovládače

Ako nainštalovať nové ovládače grafickej karty?Výkon sa nezmení nijak brutálne ale aj toto môže pomôcť. Princíp je jednoduchý ísť na stránku nVidie aleb Ati a stiahnuť si ovládače práve pre tú svoju grafickú kartu.  Stránka pre Ati je http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/index.aspx.

Step 1 ( krok 1 ) vyberte si typ vašej grafickej karty vo väčšine prípado to bude buď deskopt graphics alebo notebook graphics.

Krok 2 vyberte si sériu vašej grafickej karty napríklad Radeon HD či Mobility Radeon.

Krok 3 označenie vašej grafickej karty napríklad Radeon HD 5xxx.

V štvrtom kroku si vyberiete operačný systém. Potom vás to presmeruje na stánku kde už si to v poriadku stiahnete. No ak máte grafickú kartu od nVidie tak prejdite na stránku http://www.nvidia.co.uk/Download/index.aspx?lang=en-uk. Product type: Vyplňte typ produktu väčšinou to bude GeForce. Procut serie zvoľte si sériu vašej grafickej karty, napríklad u mňa 200 Series. Potom produkt napríklad GeForce G210. Potom si už len zvolte operačný systém napríklad Windows 7 32-bit. Prikladám obrázok ako to vyzeralo u mňa. Potom už len kliknite na Search a stiahnite si ovládače.

Ako nainštalovať nové ovládače grafickej karty?

V oboch prípadoch si stiahnete inštalačku, ktorú už len nainštalujete a máte to hotové. Veľa štastia a hlavne požadovaný účinok prajem!