Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Ako na Pokec.sk?

Ako na Pokec.sk?

Ako na Pokec.sk?

Tak v tomto článku Vám napíšem všetko o pokeci + návody. Všetky možno zákutia, ktoré určite nepoznáte. Ale samozrejme pre nováčikov aj úplný začiatok  so stránkou.  Tak sa pustite do článku s názvom Ako na pokec.sk a už nebudete stratený. Držíme Vám palce.

Ako sa zaregistrovať:

Do prehliadača si naklikáme: https://registracia.azet.sk/?uri=http%3A%2F%2Fpokec.azet.sk%2F Všetky údaje si vyplníme pozri obrázok dole. Potom nám vyskočí ikonka prihlásenie a zadáme svoje prihlasovacie meno a heslo, ktoré ste zadali pri registrácii. Dáme prihlásiť.

Ako na email:

Ako na Pokec.sk?Zasa sa prihlásime ako nam vyskočí úvodná stránka hore máte Email naň kliknite.

Ako písať emaily:

Keď sme si naklikali Email, tak máte tam: Napísať novú poštu.
Musíte vyplniť: Komu: jeho email , Predmet: O akú správu sa jedná (klúčové slovo). Text správy – toto je dúfam každému jasné.

Ako na prílohu:

Tak príloha znamená pridať nejaký súbor do emailu. Medzi predmetom a textom správy je: Pridať prílohu, klikneme, prehľadávať, (nájdeme si daný súbor ktorý chcete mailom poslať) nájdeme si daný súbor (napr: na Ploche, v Dokumentoch, v Tomto Počítači atď.) klikneme naň 1x a dáme pripojiť prílohu. Potom počkáme chvíľu kým sa súbor uploadne. Teraz už stačí iba poslať správu stlačením dole: Odoslať.

Ako na chat:

Akonáhle sa prihlásite napravo hore je napísané: Miestnosti prekliknite sa tam a máte na výber veľmi veľa miestností. Jednu z nich si vyberte.
Keď budete v danej miestnosti, tak písať môžte tak že: Hore máte tabuľku, do ktorej píšete Text a potvrdíte Enterom. Smajlíky sa musia zaplatiť.