Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Ako na Facebook a ako na Pokec?

Ako na Facebook a ako na Pokec?

Ako na Facebook a ako na Pokec?

Sociálne stránky ako Facebook a Pokec sú vo svete veľmi obľúbené. A v posledných rokoch sa stávajú viac a viac obľúbenými aj u nás na Slovensku. Každá z týchto dvoch stránok má svoje klady a svoje zápory, preto sa vám pokúsime ukázať, ako na Facebookako na Pokec v pár jednoduchých krokoch. Veríme, že si jednu z týchto sociálnych platforiem vyberiete a budete na nej šťastný.

Ako na Pokec?

Sociálne platformy sa stali súčasťou našich bežných životov. Jednou z úplne prvých a najväčších na Slovensku je práve Pokec od spoločnosti Azet.sk. Ide o obrovskú multimediálnu časť Slovenského internetu, kde môžete nájsť skutočne všetko od informácii o vašich priateľoch, spoločné fotky, nové udalosti.

Ako na Facebook a ako na Pokec?Poďme sa ale pozrieť trošku bližšie ako na Pokec. Najskôr musíte navštíviť hlavné stránky Pokecu na adrese www.Pokec.sk. Vidíte aktuálny počet pripojených dievčat a chalanov. Je to zaujímavé číslo a môžete skutočne vidieť, že ide o veľkú stránku. Teraz sa musíte zaregistrovať a vybrať si svoje meno. Na Pokeci nevystupujete, alebo nemusíte, pod svojim reálnym menom. Toto hodnotím ako hlavnú výhodu Pokecu oproti Facebooku. Môžete sa nazvať akýmkoľvek menom a nemusíte sa báť o svoje súkromie.

A až teraz prichádza tá skutočná otázka ako na Pokec? No najskôr sa musíte prihlásiť a ocitnete sa vo svojom účte. Tu môžete zeditovať svoje nastavenia a informácie o svojej osobe. Taktiež môžete nahrať svoje fotky a hlavne profilovú fotku. Tá je dôležitá, ľudia vás podľa nej budú spoznávať.

A to je všetko ako na Pokec. Už sa len rozbehnite do jednej z desiatok otvorených miestností a začnite chatovať, rozprávať sa, či flirtovať s novými ľuďmi. Toto nezažijete nikde inde iba na Pokeci. Môžete si taktiež nájsť svojich kamarátov z reálneho života a pridať si ich. Veríme, že si užijete veľa zábavy a že už viete ako na Pokec!

Ako na Facebook?

Stránky Facebook nájdete na rovnomennej adrese www.Facebook.com. Ide síce o anglickú doménu a americké stránky, obsah je už prakticky celý v slovenskom jazyku. Takže by jeho používanie nemal byť žiaden problém, aj keď neovládate angličtinu.

V prvom rade sa hneď na hlavnej stránke zaregistrujte. Tu však na rozdiel od Pokecu uvádzajte z pravidla reálne informácie. Facebook nemá problém vám váš účet vymazať, ak zisti, že vaše údaje sú vymyslené. Nemusíte sa báť o svoje osobné údaje, tie sú na serveroch Facebooku v bezpečí a nikto by sa k nim nemal dostať.

Keď ste už prihlásení, tak prichádza na radu otázka Ako na Facebook, pretože sa to tu môže na prvý pohľad zdať veľmi chaotické. Na začiatku nemáte samozrejme žiadnych priateľov a nie je tu možnosť ísť si písať s neznámymi ľuďmi ako na Pokeci. Takže si ich musíte cez vyhľadávanie všetkých nájsť. Našťastie, keď už nejakých máte ostatní vám už budú prichádzať sami – budete vidieť, že vám ich Facebook odporúča. Taktiež si nezabudnite nahrať vlastnú fotku do profilu a trošku ho vyplniť. Môžete tak nájsť nových kamarátov a možno aj viac. To je taká základná prehliadka Ako na Facebook. Dúfam, že ste pochopili aspoň základy!

Či už sa rozhodnete pre stránky Facebooku alebo Pokecu, verím, že si užijete veľa zábavy. Obe z týchto stránok ponúkajú mnohé zaujímavé možnosti ako na nich stráviť svoj voľný čas. Dúfame taktiež, že vám naše návody Ako na Facebook a Ako na Pokec aspoň trošku pomohli pri rozhodovaní. Už nám nezostáva asi nič iné ako poďakovať za váš čas a poďakovať Markovi Zuckerbergovi a celej spoločnosti Azet a.s., za vytvorenie podobne úžasných systémov, bez ktorých by internet bol o čosi chudobnejší.

——————————

Názov Azet, Azet.sk, Pokec a logo Pokec sú ochrannými známkami vo vlastníctve spoločnosti Azet a.s., názov a logo Facebook sú ochrannými známkami vo vlastníctve Marka Zuckerberga a tento článok vznikol len ako slobodná, nápomocná príručka pri výbere sociálnej platformy.