Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Ako hrať hadíka na youtube?

Ako hrať hadíka na youtube?

Ako hrať hadíka na youtube?

Nedávno som prišiel na to, že na veľmi známej stránke s mnohými videami od výmyslu sveta, od všelijakých komických nezmyselných videií, cez herné až po hudobné videá, sa dá hrať jedna staršia, ale snáď veľmi obľúbená hra, hadík. Ak si chcete aj vy zahrať, stačí ísť na stránku youtube, vybrať si ľubovoľnú pesničku a zahrať si.

Načo to je dobré?

Ako hrať hadíka na youtube?Tento hadík sa dá pustiť len vtedy, ak máte problém pri dlhom načítavaní pesničky, pretože nemáte rýchly internet, pretože ju chcete vidieť alebo mate toľko cookies, že vám to proste dlho načítava. Proste je to dobré na skrátenie času, kým čakáte konečne na svoju hudbu. Ale, ten hadík sa dá hrať aj počas hudby, ak samozrejme nenabúrate do steny, čiže ak nezomriete. Aj naďalej počas hudby môžete hrať hadíka, ak nerobíte niečo iné, kvôli čomu je vám to zbytočné.

Ako ho spustiť?

Ak si teda pustíte hudobné video na stránke youtube, tak možno sa vám ukáže taký malý prerušovaný krúžok, ktorý znamená, že video sa vám práve načítava, že loaduje, a preto musíte Ako hrat hadíka na youtube?čakať, kým si ho môžete pozrieť. A práve teraz prichádza váš čas, započať túto neskutočnú hru. Ako sa vám tam gúľajú tie guličky, tak netreba robiť nič iné, len stlačiť ľubovoľnú šípku na klávesnici. Ihneď po stlačení by sa vám mal začať pohybovať hadík po obrazovke toho videa a zároveň aj gulička, ktorú musíte zobrať. Z vlastnej skúsenosti viem, že pozerať video a zároveň zbierať guličky a nenabúrať nie je ľahké. Tak dúfam, že vám sa to podarí počas celej pesničky.

Prajem príjemnú zábavu počas načítavania pesničky alebo aj počas pesničky samotnej!

1 Comment on this post

Komentáre sú uzavreté.